Żegnaj Kasiu (Helikaon)  3.95/5 (20)

15 min. czytania

Błogosławione niech będą studenckie czasy. Muszę tu zaznaczyć, że miałem szczęście zdobywać tytuł magistra na mocno sfeminizowanym kierunku. Pięknych pań nie brakowało i choć wiele było pośród nich mężatek lub narzeczonych, nieczęsto bywało to dla nich przeszkodą. Byłoby z tego kilka opowieści, ale to opowiadanie traktuje wyłącznie o jednej.

Ostatni semestr na uczelni. Niewiele ćwiczeń, wykładów, kończenie prac dyplomowych. Reorganizacja grup spowodowała, że do mojej trafiła słabo znana mi dziewczyna. Wcześniej nasze relacje nie wyszły poza zdawkowe „cześć”. Teraz jednak siłą rzeczy spędzaliśmy więcej czasu razem. Zajęcia laboratoryjne realizowane były w dwuosobowych zespołach. Nazywała się Kasia i została przypisana do mnie, ponieważ oboje nie mieliśmy przydziału. Pomyślałem wtedy, że to niezbyt dobre dla mnie rozwiązanie: lalka będzie robić słodkie minki, a ja odwalę całą laborkę! Szybko jednak zmieniłem zdanie. Przykładała się do zajęć i żadna z moich obaw się nie potwierdziła. Zyskiwała w moich oczach z każdą wspólnie spędzoną chwilą.

Choć Kasia nie należała do dziewczyn agresywnie eksponujących swoje wdzięki, już na pierwszych zajęciach spostrzegłem jej nieprzeciętną urodę. Miała około metra siedemdziesiąt wzrostu, długie, proste, kasztanowe włosy, pełne usta i błyszczące oczy. Typ urody zdecydowanie niesłowiański. Ładnie zarysowane kości policzkowe i ciemna karnacja upodabniały ją raczej do mieszkanki którejś z wysp Polinezji. Jej ubrania dyskretnie maskowały jej figurę, lecz można było dostrzec zarys krągłych pośladków i dużych piersi. Poruszała się sprężyście, zmysłowo, jak kotka. Dziewczyna zdecydowanie mogła się podobać. Zacząłem niecierpliwie wyczekiwać kolejnych wspólnych zajęć. Tym bardziej że Kasia obdarzona była nietuzinkową inteligencją i poczuciem humoru, co czyniło spotkania jeszcze przyjemniejszymi.

Moja fascynacja tą niezwykłą kobietą rosła z dnia na dzień. Niestety, szybko dowiedziałem się, że obiekt mojego pożądania jest już zajęty. Niejaki Piotr czasem odwiedzał Kasię na uczelni i odwoził ją do mieszkania, które wynajmowała z trzema innymi studentkami. Ona niewiele o nim mówiła, lecz i tak można było wywnioskować, że mają poważne plany. Po odbyciu połowy zajęć musieliśmy wykonać sprawozdanie. Zaproponowałem, że zrobimy to u mnie. Mieszkałem niedaleko uczelni i w przeciwieństwie do przepełnionego lokum Kasi mogliśmy liczyć tu na spokój. Przyszła zgodnie z umową. Właściwie od progu zauważyłem, że coś ją trapi. Do tej pory zawsze uśmiechnięta, z błyszczącymi oczami – teraz przygaszona, zupełnie nieobecna. Przeszliśmy do mojego pokoju. Praca nad sprawozdaniem zupełnie się nie kleiła, więc ostrożnie podpytałem, czy u niej wszystko w porządku.

– Przepraszam cię, wiem, mamy na głowie to sprawozdanie, ale zupełnie nie potrafię się skupić – powiedziała, spuszczając wzrok.

– Kasiu, nie przepraszaj. Co się stało? Wygadaj się, będzie ci łatwiej, przecież wiesz, że możesz mi zaufać.

– Mój chłopak… On… Chyba już mu na mnie nie zależy. Kiedyś było zupełnie inaczej. Czułam jego miłość, zazdrość… On mówi, że to moja wina, że się nie staram. Pewnie ma rację. Jestem taka przeciętna, dlaczego miałby chcieć ze mną być? – powiedziała łamiącym się głosem.

– Przeciętna? Jak taka inteligentna i zniewalająco piękna kobieta może być przeciętna? Nawet nie przypuszczasz, jak bardzo mnie intrygujesz – wyznałem, patrząc jej w oczy.

– Intryguję cię? Dziękuję, to bardzo miłe. Ale potrafię na siebie patrzeć krytycznie. Nie ma we mnie niczego wyjątkowego…

– Proszę, chodź ze mną – powiedziałem, wstając i biorąc ją za rękę.

Na jej twarzy odmalowało się zdziwienie, ale bez słowa dała się poprowadzić do przedpokoju. Ustawiłem Kasię naprzeciw dużego ściennego lustra, sam stając za nią.

– Powiem ci, co widzę. Wspaniałą dziewczynę, ucieleśnienie marzeń każdego faceta. I nie mówię tego, bo jestem miły. Mówię to, bo jestem szczery.

– Naprawdę tak sądzisz?

Jej oczy powoli odzyskiwały pierwotny blask, a przyspieszony oddech raz po raz unosił pełne piersi.

– Jesteś piękna, Kasiu.

Podszedłem bliżej, niemal czując bijące od niej ciepło.

– Co najbardziej ci się we mnie podoba? – spytała drżącym głosem.

Położyłem dłonie na jej ramionach, delikatnie odgarniając włosy. Zbliżyłem wargi do jej ucha i wyszeptałem:

– Cała jesteś boska. Twoje usta, oczy, biodra, piersi… Nie potrafię wyrazić, jak bardzo mnie fascynujesz. Pragnę cię, tak bardzo cię pragnę.

Podczas gdy to mówiłem, moje dłonie błądziły po ciele Kasi. Jedną rękę powoli wsunąłem pod jej sweterek. Po chwili masowałem cudowną pierś, osłoniętą tylko delikatną koronką stanika. Ta pełna, jędrna półkula nie mieściła się w dłoni. Poczułem pod palcami twardy sutek i na nim skoncentrowałem swoje zabiegi. Kasia tymczasem oparła się rękami o ścianę i w zapraszającym geście wypięła pupę. Drugą ręką rozpiąłem jej spodnie. Opadły na podłogę, odsłaniając wspaniale ukształtowane pośladki – póki co ukryte pod cienkim materiałem majteczek. Zacząłem masować jej szparkę przez figi. Mogliśmy razem obserwować te działania w lustrze, co – nie ukrywam – było bardzo podniecające.

– Kochaj mnie, weź mnie proszę… Mhm… – Jej szept zmienił się w jęk, kiedy odsunąłem pasek materiału i zacząłem bezpośrednio pieścić jej skarb, raz po raz wsuwając palec do ciepłego, wilgotnego wnętrza, rozmazując przy tym śluz na delikatnych płatkach i łechtaczce.

Dalej wypadki potoczyły się błyskawicznie. Unosząc od dołu stanik, uwolniłem piersi Kasi. Drugą ręką rozpiąłem swoje spodnie i opuściłem bokserki. Penis już od dawna sterczał, nie mogąc doczekać się penetracji. Przywarłem do krągłego tyłeczka, kładąc obie dłonie na biodrach mojej bogini. Płynnym ruchem zsunąłem jej majteczki. Rozchyliła nogi i seksownie wypięła nagie pośladki. Zbliżyłem wyprężony członek do ociekającej wilgocią wygolonej szparki. Naparłem delikatnie i powoli wsunąłem się najgłębiej, jak mogłem. Kasia jęknęła rozkosznie. Była niesamowicie ciasna, gorąca i wilgotna. Czułem to całą długością penisa. Zacząłem się w niej poruszać. Najpierw powoli, później coraz szybciej. Moja kochanka jęczała, na odbitej w zwierciadle twarzy widoczna była narastająca rozkosz. Dłonie trzymane do tej pory na jej biodrach wsunąłem pod sweterek. Teraz trzymałem w nich cudownie nabrzmiałe piersi, uwieńczone stojącymi na baczność sutkami. Podniecająca twardość brodawek kontrastowała z aksamitną miękkością skóry wokół nich. Czułem jej rozpalone ciało całym sobą, wsłuchiwałem się w przyspieszony oddech i wiedziałem, że spełnienie jest już blisko.

– Mocniej, wchodź jeszcze mocniej – wyjęczała.

Przeszedłem w galop. Nic nie mogło mnie wtedy zatrzymać, nic poza nami się nie liczyło. Teraz pieprzyłem ją naprawdę ostro, wchodziłem tak głęboko, jak się tylko dało, energicznie pieszcząc piersi. Nagle Kasia głośno krzyknęła:

– Aaach… Taak!

Napiął się każdy mięsień jej seksownego ciała, odrzuciła głowę do tyłu, łapiąc powietrze szeroko otwartymi ustami. W tym samym momencie poczułem serie silnych skurczów pochwy, dosłownie ugniatających penisa. Słysząc jej krzyk i doświadczając, jak jej rozpalone wnętrze rytmicznie zaciska się na penetrującym ją penisie, nie wytrzymałem. Orgazm na moment pozbawił mnie świadomości. Poczułem tylko, jak wtłaczam w jej pulsującą pochwę obfitą porcję nasienia. Jedną ręką mocno ścisnąłem cudowną pierś, drugą przesunąłem z powrotem na biodro. Przytrzymałem, wchodząc w nią gwałtownie jeszcze kilka razy. Kasia krzyczała spazmatycznie. Zwalniałem stopniowo, poruszając się w niej coraz delikatniej. Starałem się maksymalnie przedłużyć szalejącą w naszych ciałach rozkosz. Wymieniając pieszczoty i pocałunki, przenieśliśmy się na łóżko. Tutaj, całkowicie nadzy, leniwie poznawaliśmy nasze ciała. Mogłem teraz w pełni ocenić piękno Kasi: doskonałe piersi zakończone ciemnymi brodawkami, płaski brzuszek, wygolone łono emanujące obietnicą nieziemskiej przyjemności, krągłe, sprężyste pośladki, długie nogi, aksamitną skórę.

Tego popołudnia wziąłem ją jeszcze dwukrotnie. Zaspokoiwszy pierwsze pożądanie, kochaliśmy się delikatnie, powoli stopniując rozkosz. Starałem się jak najbardziej wydłużyć kontakt z tą niesamowitą kobietą. Oddawała mi się totalnie, eksponując biodra, unosząc miednicę – abym mógł wejść jeszcze głębiej, wypełnić ją całkowicie. Objęła mnie nogami, przyciskając do swego gorącego, rozwartego krocza. Słyszałem jej przyspieszony oddech, głośne pojękiwania. Czułem na torsie dotyk sterczących w ekstazie sutków. Z nieopisaną wdzięcznością przyjmowałem skurcze pochwy domagającej się kolejnej porcji nasienia. Wtedy, będąc w niej, myślałem, że zdobywam świat. Dziś doskonale rozumiem: za to, czego z nią doświadczyłem, świat to o wiele za mało…

Od tamtego dnia spotykałem się z Kasią wielokrotnie. Zawsze u mnie, zawsze w sekrecie – to był jej warunek. Nie zerwała, bowiem oficjalnie z Piotrem. Tłumaczyła, że nie może tego zrobić tak z dnia na dzień, że czeka na odpowiedni moment. Na uczelni zachowywaliśmy się zatem jak dawniej. Tylko bardzo wprawne oko dostrzegłoby częstsze spojrzenia, dwuznaczne uśmiechy i niby przypadkowe dotknięcia. Utrzymywanie naszego romansu w tajemnicy stało się istotną częścią gry wstępnej. Tłumione godzinami pożądanie wybuchało ze zdwojoną siłą zawsze, kiedy byliśmy bezpieczni w moim mieszkaniu. Kasia okazała się fantastyczną kochanką, świadomą swego ciała, jego potrzeb i możliwości. Przez te kilka tygodni kochaliśmy się na najróżniejsze sposoby, za każdym razem osiągając obopólną satysfakcję. Kiedyś wziąłem ją, jak tylko zamknęła drzwi, innym razem, kiedy już wybierała się do domu i schylając się po ubranie, podniecająco wypięła tyłek. Mówiła, że instynktownie wyczuwam, kiedy ona chce być po prostu rżnięta. Nie kochana, tylko rżnięta. Bezkompromisowo, gwałtownie, niemal brutalnie. Przeważnie jednak nasze wyprawy po orgazm trwały dłużej, a drogę na szczyt wypełniały namiętne pieszczoty i pocałunki.

Zbliżał się koniec kwietnia. Nadchodzący długi weekend nie nastrajał mnie optymistycznie. Kasia postanowiła pojechać na tydzień do domu rodzinnego, którego od dawna nie odwiedzała. Przyrzekła, że przed wyjazdem przygotuje dla mnie coś specjalnego, co ukoi ból rozłąki. Przyszła punktualnie i zaraz pobiegła do łazienki ze swoim bagażem. Miałem czekać u siebie. Siedziałem na łóżku naprzeciwko drzwi, kiedy się w nich pokazała. Miała na sobie tylko skąpy biustonosz ledwo zakrywający sutki, majteczki i samonośne pończochy. Wszystko w kolorze gorzkiej czekolady, pięknie współgrającym z opaloną skórą tej słodkiej diablicy. Szła w moim kierunku powoli, zmysłowo kołysząc biodrami, z figlarnym uśmiechem na ustach.

– Jesteś… Brak mi słów, żeby wyrazić, jaka jesteś piękna – wyszeptałem, kiedy była tuż przy mnie.

Zaczęliśmy się całować, nasze języki, co chwila łączyły się w namiętnym tańcu, dłonie błądziły po ciałach. Odpiąłem biustonosz. Jej brodawki, oczekując pieszczot, stały dumnie wyprężone. Muskałem ustami szyję, płatki uszu, wreszcie jędrne piersi z twardymi sutkami.

– Usiądź, zajmę się tobą, kotku – wyjęczała.

Zdjęła moje spodnie wraz z majtkami. W tym czasie wyswobodziłem się z koszuli i usiadłem na skraju łóżka. Kasia uklękła przede mną, z satysfakcją patrząc na sterczącego penisa. Choć zdążyła się już przyzwyczaić do tego, jak mocno mnie rozpala, powiedziała kiedyś, że bardzo lubi, jak mimowolnie w ten sposób potwierdzam jej atrakcyjność. Powoli objęła żołądź ustami i zaczęła delikatnie ssać. Jedną ręką masowała trzon i mosznę, drugą przez majteczki pieściła swoją wypielęgnowaną szparkę. Wsuwała sobie członek coraz głębiej, coraz szybciej, obejmując go pełnymi wargami. W tym elemencie sztuki miłości także była mistrzynią. Wsysała już prącie do samego końca, zapamiętale pieściła je językiem. Na przemian lizała główkę penisa i wsadzała go sobie głęboko. Cały czas pieszcząc szparkę, ssała jak szalona. Zacząłem jęczeć, wiedząc, że zaraz wypełnię jej usta gorącą spermą. Zdawała sobie z tego sprawę, dlatego mocniej zacisnęła wargi i szybciej poruszała głową. Wreszcie doszedłem. Potężny orgazm przeszył całe moje ciało. Po tym, jak wystrzeliłem jej do buzi dwukrotnie, wypuściła członka z ust i odchyliła się do tyłu, wypinając piersi. Poczułem dwa kolejne skurcze i następne porcje nasienia wylądowały na jej fenomenalnych półkulach. Przestała pieścić swoje łono. Zamiast tego roztarła białą maź na biuście, zataczając koliste ruchy wokół ciemnych aureoli. Bezsilny opadłem na posłanie. Kiedy uznała, że doszedłem do siebie spojrzała na mnie z miną słodkiego aniołka i stwierdziła z udawanym wyrzutem:

– Chyba masz jakiś dług do spłacenia? Twoja kolej, kotku. Wiesz, czego mi trzeba… Proszę, wyliż mnie – dodała namiętnie i usiadła na skraju łóżka.

Czułym ruchem zsunąłem jej majteczki i pończochy. Kasia szeroko rozchyliła uda. Choć widziałem już ten skarb wielokrotnie, jego widok każdorazowo przyprawiał mnie o dreszcze. Gładka szpareczka była tak blisko, cała do mojej dyspozycji. Zacząłem pieścić delikatną skórę wewnętrznej powierzchni ud, hojnie obdarowując ją pocałunkami. Kasia to uwielbiała, toteż szybko usłyszałem jej ciche pojękiwania. Powoli przesuwałem się w stronę muszelki. W odpowiedzi mocniej rozszerzyła nogi, nie mogąc doczekać się intensywniejszej stymulacji. Jej fantastyczna jamka była już obficie nawilżona, kiedy przywarłem do niej ustami. Pieszczenie tej gorącej, niesamowicie wilgotnej szparki zawsze sprawiało niekłamaną przyjemność nam obojgu. Lizałem z zapamiętaniem jej płatki, wsuwałem język do rozpalonego wnętrza, namiętnie spijałem rajskie soczki. Kątem oka widziałem, jak grymas rozkoszy pojawia się na ślicznej twarzy Kasi, kiedy pieściłem łechtaczkę. Jej guziczek z każdą chwilą stawał się bardziej nabrzmiały. Ssałem go intensywnie, trącałem językiem i łapałem wargami. Kicia chwyciła moja głowę i wtulając ją mocniej w swoje rozgrzane łono, jęczała głośno:

– Aaach… Nie przestawaj, dobrze… Taak… Liż… Bożeee…

Nie zamierzałem przestać. Uwielbiałem pieścić ją oralnie, czuć zapach kobiecości, smak jej wnętrza, widzieć, jak prowadzona ruchem moich warg dociera na upragniony szczyt. Kasia wyciągnęła się na łóżku. Wiedziałem, że jest już blisko. Postanowiłem podkręcić ją jeszcze bardziej. Nie przestając lizać pesteczki jej owocu, włożyłem do pochwy najpierw jeden, później dwa palce. Drugą dłoń przesunąłem czule po jedwabistym brzuszku, aż do piersi.

Moja pani, czując jednoczesne pieszczoty łechtaczki i biustu, a także poruszające się w niej palce, nie wytrzymała długo. Usłyszałem głośny krzyk i zobaczyłem, jak wygina się w łuk, wypinając w górę jędrne półkule. Jej ciałem wstrząsały teraz dreszcze rozkoszy. Wijąc się spazmatycznie, zaciskała uda na mojej głowie. Jej krzyki i jęki odbijały się od ścian pokoju. Przepadałem za chwilami, kiedy szczytowała. To była czysta namiętność, kwintesencja seksu. Chcąc przedłużyć ten stan, nadal pieściłem ją ustami, moje palce nadal świdrowały jej jamkę. Krzyki Kasi przeszły teraz wręcz w wycie. Swoje dłonie położyła na piersiach, masując je gwałtownie. Powoli się jednak uspokajała. Jeszcze podrzuciła biodra kilka razy, jeszcze kwiliła cichutko, wreszcie opadła wyczerpana.

Dysząc, zachłannie łapała powietrze szeroko otwartymi ustami. Nie była w stanie czegokolwiek zrobić, czegokolwiek powiedzieć. Popatrzyła tylko na mnie z niewysłowioną wdzięcznością, ciągle nie odzyskawszy władzy nad spustoszonym przez orgazm ciałem. Oblana rumieńcem rozkoszy, dochodziła do siebie przez dłuższą chwilę. Wreszcie ułożyła się wygodnie na plecach, bezwstydnie rozkładając nogi. Po raz kolejny mogłem podziwiać tę piękną kobietę w całej okazałości. Leżąc tak bez ruchu, z rozrzuconymi udami, eksponowała gorące, wilgotne łono, z lekko rozchylonymi płatkami. Muszelka, wewnętrzna skóra ud i okolice odbytu lśniły, pokryte wyciekającą z wnętrza wilgocią.

– Weź mnie – wyszeptała.

Położyłem się na niej wsparty na łokciach. Zacząłem wodzić wyprężonym prąciem wokół jej sromu, raz po raz delikatnie go trącając. Wreszcie, patrząc jej prosto w oczy, wszedłem maksymalnie głęboko. Wygięła się seksownie, dociskając do mojego torsu dorodne piersi. W tym samym momencie poczułem na twarzy jej gorący oddech i usłyszałem niesiony nim jęk. Niepowtarzalny jęk kobiety, którą właśnie wypełnia wyprężony penis. Objęła mnie nogami, unosząc przy tym biodra. Mogłem teraz wtargnąć w nią jeszcze mocniej, całą długością czuć to falujące, rozgrzane wnętrze. Stało się jednak coś, czego nie przewidywałem.

– Aaach… Poczekaj… Nie tak… Chcę cię poczuć w pupie – wysapała drżącym głosem.

Do tej pory nie kochaliśmy się analnie. Owszem, Kasia pozwalała mi na pieszczoty jej drugiej dziurki, ale nie na pełną penetrację. Mówiła, że boi się bólu. Zaskoczony jej żądaniem wysunąłem się z pochwy, pozwalając by dziewczyna ustawiła się na czworaka. Muszę przyznać, że z tej perspektywy również wyglądała fenomenalnie. Krągłe, pełne pośladki, wąska talia, cudowne plecy, ramiona, na które opadały długie brązowe włosy. Od spodu dumnie kołysały się jędrne piersi ze sterczącymi sutkami. Przesunąłem dłonie po wypiętym tyłeczku. Nabrałem na palce jej własnych soczków i starannie nawilżyłem mocno jeszcze zaciśnięty otworek. Położyłem ręce na biodrach Kasi, zbliżyłem członek do dziewiczej dla mnie dziurki i naparłem delikatnie. Penis był cały pokryty jej śluzem, ale mimo to nie chciał wejść. Kasia jęknęła – nie wiem czy z bólu, czy z przyjemności.

– Mocniej – poprosiła.

Silniej przytrzymałem jej biodra i pchnąłem zdecydowanie, wprowadzając główkę i w chwilę później resztę członka do niebywale ciasnego środka. Kasia zawyła głośno. Nie zważając na ból, jaki sprawiał jej rozciągany na siłę odbyt, posuwałem ją coraz szybciej. Jęczała, gdy się z niej wysuwałem, jęk przechodził w krzyk, gdy ponownie wbijałem się w jej ściśnięty tyłek. Powoli jednak zaczęła się rozluźniać. Zsynchronizowała ze mną ruchy bioder, wypięła się jeszcze mocniej. Wreszcie poczułem, że dochodzi. Krzyknęła przeciągle na dowód zalewającego ją orgazmu. Nie była w stanie dłużej utrzymać się na rękach, szarpana konwulsjami opadła na pościel, drapiąc ją spazmatycznie. Trzymałem nadal mocno jej kształtny tyłeczek na odpowiedniej wysokości, nie przestając go penetrować. Ale też nie wytrzymałem długo. Rozkosz zjawiła się nagle, biorąc w posiadanie całe moje ciało. Wtłoczyłem w nią porcję gorącego, lepkiego nasienia. Gwałtownie wbiłem się jeszcze parę razy, wreszcie omdlały ległem obok.

– To było niesamowite, dziękuje – wyszeptała z uśmiechem.

– Nigdy czegoś podobnego nie przeżyłem – odpowiedziałem.

– Niegrzeczny z ciebie chłopak.

– Ja? Jestem takim miłym gościem.

– Który właśnie przeleciał koleżankę w tyłek – przekomarzała się.

– Myślałem, że chcesz być więcej niż moją koleżanką – odparłem.

Z jej twarzy zniknął uśmiech. Powiedziała już całkiem poważnie:

– Niczego sobie nie obiecywaliśmy.

– Kasiu… Ja naprawdę chciałbym… Daj mi szansę…

– Nic nie mów, proszę, to nieodpowiednia chwila. Zamów mi taxi za trzydzieści minut. Odświeżę się i muszę jechać. Wiesz, że niedługo mam pociąg.

– Wiem, ale może pomogę ci w tym „odświeżaniu”?

– Nie, kotku. Już widzę, jakby to się skończyło. Naprawdę nie mam już dziś czasu.

– Kiedy się zobaczymy?

– Zajęcia skończone, ale musimy skupić się na dyplomie. Odezwę się, kiedy będę mogła – powiedziała, wstając z łóżka i kierując się do łazienki.

Powinienem wtedy dostrzec jej zmianę. Ale byłem próżny, posiadałem marzenia. Myślałem, że będziemy już zawsze dawać sobie rozkosz, że to będzie trwało wiecznie. Jednak wszystko, co ma początek, ma też i koniec. Byłem próżny, posiadałem marzenia…

Długi weekend dobiegł końca. Wbrew wcześniejszym deklaracjom Kasia nie odezwała się. Najpierw myślałem, że nadal jest u rodziny, lecz wspólna znajoma wyprowadziła mnie z błędu. Moja kochanka już od kilku dni zjawiała się na uczelni i kończyła odczyty do pracy magisterskiej. Dzwoniłem bez skutku, wreszcie wysłałem sms. Odpisała po trzech godzinach:

„Nie możemy dłużej się spotykać. Za pół roku biorę ślub z Piotrem. Nie zmienię zdania, nie dzwoń, nie pisz. Przepraszam, nie myśl o mnie źle.”

W pierwszej chwili miałem wrażenie, że wali się mój świat. Szybko jednak ból i rozpacz zmieniły się we wściekłość. Poczułem się oszukany, wykorzystany. Byłem dla suki tylko chwilową odskocznią, zabawką, teraz odłożoną w kąt. Nawet nie próbowałem jej zrozumieć – chciałem tylko, żeby powtórzyła mi to, patrząc w oczy. Uważałem, że nie zasłużyłem sobie na to, aby zbywać mnie paroma linijkami tekstu! Wiedziałem, kiedy prowadzi badania i w którym laboratorium. Bez wahania pojechałem na uczelnię. Było już późne popołudnie. Idąc przez wyludnione korytarze, otoczony tylko echem własnych kroków, bezskutecznie próbowałem uporządkować myśli. Wreszcie wszedłem do jej pracowni. Była w niej sama. Stała obok stołu laboratoryjnego, ubrana w spódnicę przed kolana, lekką bluzeczkę i rozpięty fartuch. Miała gołe nogi i buty na małym obcasie. Na cienkim materiale bluzki wyraźnie odznaczała się koronka biustonosza opinającego bujne piersi.

– Prosiłam cię przecież. Dlaczego przyjechałeś? – powiedziała oschle.

– Może uznałem, że należą mi się jakieś słowa wyjaśnienia.

– Nie będę niczego tłumaczyć. Było nam świetnie, ale to tylko seks. Piotr daje mi poczucie bezpieczeństwa, stabilizację, nie mogę…

– Kiedy łykałaś moja spermę, poczucie bezpieczeństwa nie było takie ważne! – warknąłem, przerywając jej w pół zdania.

– Ta rozmowa nie ma sensu, wyjdź. Jestem zaręczona z Piotrem, z nami koniec.

– Ja powiem, kiedy i jak skończymy – odpowiedziałem, jednocześnie do niej podchodząc.

Pocałowałem ją w usta, po chwili zaskoczenia energicznie odwróciła głowę.

– Nie, przestań, nie chcę, zostaw – wyrywała się, próbując uniknąć moich pocałunków.

Nie zrażało mnie to. Pieściłem ustami jej szyję i uszy. Kasia zrobiła krok w tył, ale oparła się o stół.

– Zostaw, nie mogę… Ja i Piotr… – Jej protesty były coraz słabsze.

Po chwili objęła mnie rękami i powoli zaczęła odwzajemniać pieszczoty. Jedną dłonią przytrzymywałem jej plecy, drugą przesunąłem po udzie, podciągając spódnicę.

– Wiesz, jak mnie rozpalasz… Proszę, oddaj mi się jeszcze ten jeden, ostatni raz – powiedziałem.

– Zerżniesz mnie? – wyszeptała między pocałunkami.

– Chcesz tego?

– Tak…

– Powiedz. Powiedz, że tego chcesz.

– Zerżnij mnie. Chcę, żebyś mnie zerżnął.

Podciągnąłem jej spódnicę do góry, uwolniłem z majteczek i posadziłem na krawędzi stołu. Prowokująco rozwarła uda, po raz kolejny olśniewając mnie widokiem swojej cudownej szparki. Szybko zdjąłem spodnie i opuściłem bieliznę, uwalniając sterczącego penisa. Namierzyłem upragniony cel i gwałtownie wtargnąłem do środka. Kasia jęknęła, odchylając głowę do tyłu. Po jej twarzy przebiegł grymas bólu. Widocznie nie była jeszcze w pełni gotowa. Nie obchodziło mnie to. Od razu zacząłem ją ostro posuwać. Kasia jęczała przy każdym dobiciu. Czułem, jak jej ciasna pochwa z każdą sekundą staje się bardziej mokra. Oplotła mnie nogami. Oboje tego chcieliśmy: szybkiego, zwierzęcego seksu, na pograniczu gwałtu. Kicia wpiła mi paznokcie w plecy i z żarem w oczach przyjmowała głębokie pchnięcia. Wiedząc, że to już długo nie potrwa, przyspieszyłem. Urywane jęki Kasi przeszły teraz w drżący, ciągły krzyk. Eksplodowałem. Wlałem w jej rozgrzane wnętrze potężną dawkę nasienia. Dziewczyna, czując jak wtłaczam w nią lepką ciecz, także doszła. Na członku poczułem serię silnych skurczów. Posuwałem ją jednak dalej. Wypełniona własną wilgocią i przyjętym ładunkiem, nadal zapewniała niewiarygodną rozkosz. Kasia wtuliła się we mnie, pojękując cicho. Wreszcie skończyłem.

– Żegnaj Kasiu, nigdy cię nie zapomnę – wyszeptałem, opuszczając jej rozedrganą pochwę.

Zeszła ze stołu, nic nie mówiąc. Po gładkiej skórze uda popłynęła cienka strużka spermy. Ubrałem się i wyszedłem, nie patrząc za siebie

Nigdy więcej się nie spotkaliśmy. Wtedy w laboratorium coś straciłem, może bezpowrotnie. Od tamtego popołudnia spotykałem się z kilkoma dziewczynami, ale nie potrafię się zaangażować. Kobieta to dla mnie teraz wyłącznie źródło chwilowej przyjemności, a nie ktoś, z kim można iść przez życie.

Jak myślisz, Kasiu, mogło być inaczej?

.

Czytelniku, chętnie zamieścimy dobre opowiadania erotyczne na Najlepszej Erotyce. Jeśli stworzyłeś dzieło, które ma nie mniej niż 2000 słów, zawiera ciekawą historię i napisane jest w dobrym stylu, wyślij je na nasz adres ne.redakcja@gmail.com. Każdy tekst, który przypadnie do gustu Redakcji Najlepszej Erotyki, zostanie opublikowany, a autor dostanie od nas propozycję współpracy.

Przeczytałeś? Oceń tekst!

Tagi:
Komentarze

Opowiadanie jak opowiadanie – ma swoje lata i jest to widoczne. Ale ilustracja! Ilustracja odejmuje mu lat i przydaje miodku:)

Mustafa

Glupia Kasia, ze nie chciala naszego bohatera:) przeciez to taki fajny gosc jest. Moze niezbyt bystry, nie widzi z poczatku ze dziewczyna go zlewa, ale nadrabia entuzjazmem i meskimi silami. A ta woli bezpieczenstwo i stabilnosc. W takim wieku? Idiotka:) Devon
Ps: a zdjecie faktycznie, sexy. Az sie milo robi od samego patrzenia:>

Fajna historia, psychologicznie nawet wiarygodna. Ciekawam, czy jest inspirowania wspomnieniami Autora.

Bardzo mi się podoba. http://spragnionesexu.blogspot.com/

Witam,

od pewnego czasu mamy taką politykę, by w środę, w tym miejscu tygodnia, kiedy nasi Czytelnicy są już nim trochę zmęczeni, publikować teksty krótsze, lżejsze i bardziej przystępne. Raczej nie n-tą część cyklu czy 40-stronicowego olbrzyma, tylko umiarkowanie rozbudowane fabuły z niewielką liczbą postaci. Opowiadania, można rzec, relaksacyjne 🙂

W naszej ocenie powyższy tekst Helikaona świetnie nadawał się na środowy wieczór (jak i na czwartkowe popołudnie, gdy człowiek jeszcze bardziej zmęczony jest ciągnącym się tygodniem). Historia jest prosta, ale życiowa, postacie nieprzesadnie złożone, ale prawdziwe. Realistyczna sytuacja, ale nieewoluująca w stronę tragedii.

Może nie jest to opowiadanie ku pokrzepieniu serc, ale i nie skłania do płaczu 🙂 Mamy jednak nadzieję, że przede wszystkim dostarczy rozrywki. A ilustracja to niejako wisienka na torcie 🙂

Pozdrawiam
M.A.

Gapa ze mnie! Zapomniałem dodać, że tekst Helikaona został skorygowany i wyczyszczony z drobnych usterek językowych przez White Wolfa'a. Któremu za jego pracę należą się serdeczne podziękowania!

Pozdrawiam
M.A.

Zapraszam,samo zaczynam pisanie http://spragnionesexu.blogspot.com/

Jeśli tak, mam 2 rady na przyszłość:
a) zmień oczojebny layout, bo czytać nie można 😀
b) "seks" pisze się przez "ks". Inaczej nie jest po polsku. A na polskim blogu warto pisać w ojczystym języku 🙂

Pozdrawiam
M.A.

Proponuję,żeby wprowadzić kategorię "Retro",bo dwa ostatnie teksty mocno trącą myszką.I jak to już ktoś napisał,nie przystają do poziomu strony,wszak o tak wyśrubowanym standardzie 😉

Witaj, zu!

Ostatnio zapadła decyzja, by na razie nie tworzyć nowych kategorii, więc "retro" musi poczekać na lepsze czasy 🙂 Myślałem raczej o kategorii "Premiera" którą oznaczalibyśmy teksty nigdy przedtem nigdzie niepublikowane. A co do poziomu strony – bez przesady z tym wyśrubowaniem, nie będziemy przecież publikować samych traktatów filozoficzno-erotycznych… tym bardziej, że nasi Autorzy nie nadążą z ich pisaniem 🙂 Tak więc w przerwach między publikowaniem rozbudowanych fabularnie nowych opowiadań, zamieszczamy także stare i mniej złożone – możesz mi wierzyć, że często przyciągają one uwagę znacznie większej liczby Czytelników niż dopiero co oszlifowane diamenty 😀

Pozdrawiam
M.A.

No i słusznie!"Premiera" bardzo ładnie brzmi.
Statystyki mnie nie interesują,jak "Najlepsza" to niech będzie najlepsza.

Oczywiście mogłeś to zmieścić w mniejszej ilości słów,ale Megas Narcissos Aleksandros po prostu musiał 😉

"Najlepsza" znaczy dokładnie to – najlepsza, w sensie: lepsza od pozostałych stron w tej samej "branży".

Nie znaczy to natomiast "zawsze równie dobra". Owszem, zdarzają nam się czasem trochę słabsze czy starsze teksty, ale skąd mielibyśmy ciągle brać nowe i doskonałe? Polska scena opowiadań erotycznych nie jest znowu aż tak wielka. A w przeciwieństwie do konkurencji (której tutaj nie wymienię) naprawdę nie bierzemy wszystkiego jak leci. Mamy w tej chwili 29 Autorów, więc mieszamy opowiadania nowsze i starsze, bardziej rozbudowane i prostsze. Różnorodność też jest wartościowa!

Ostatnie zdanie pominę milczeniem, bo tylko winny się tłumaczy 🙂

Pozdrawiam
M.A.

A ja mam sentyment do tego tekstu, pamiętam go z DE. Znałam nawet dwie takie "Kasie", reprezentujące podobne myślenie jak bohaterka tekstu, dlatego postać dziewczyny jest dla mnie bardzo wiarygodna.

Jest hmm…dosyć interesująco..Czasami przynajmniej Ja trochę się gubię. Maca..trzyma..obściskuje, widzi..a potem jest sweterek – Skąd on się wziął jak w lustrze widać wszystko?…
Albo później majteczki..noo..nie wiem może moja wyobraźnia szwankuje..Historia interesująca..pokazuje jak to jest czasami..Tylko w dalszym ciągu razi mnie jedno – Kiedy będzie opowiadanie bez super lasek?? Czy komuś nie staje jak kobieta ma trochę kg więcej? Przestańmy przelewać na kartkę sceny jak z pornola..Jemu od razu stoi..a ona ma super ciało..I tak w każdym opowiadaniu..

@AgentSmith
Staje! Zapewniam Cię jako Redaktor Naczelny NE, że wszystkie nasze laski to super laski, niezależnie od ilości kilogramów. Bo seks rodzi się w głowie, ale do rzeczy. Zajrzyj – https://najlepszaerotyka.com.pl/2013/11/05/opowiadania-erotyczne-bos-humanus/ Ravenheart jest znanym adoratorem IQ w rozmiarze XXL, rozmiar ubrań jest bez znaczenia.
Polecam i pozdrawiam,
Lis

Napisz komentarz