POWIEŚCI

Akcja ratunkowa (Micra21)

Żeglarstwo bywa niebezpieczne. Dobry obyczaj nakazuje udzielenia pomocy na wodzie. Wypadek w czasie „białego szkwału” daje tego przykład. A co z tego wynikło…? O tym będziesz mógł/mogła przeczytać w tej powieści.

 

 

 

 

 

Aleja 69 (Areia Athene & Foxm)

Wyobrażaliście sobie kiedyś, jak wygląda praca w wydawnictwie erotycznym? Tak, jest dokładnie tak, jak w fantazjach… A nawet lepiej! Powieść wiernie opisująca realia pracy pisarza erotycznego. Tak wiernie, że można przymknąć jedno oko i szeroko się uśmiechnąć. Podobieństwo miejsc osób i zdarzeń… Sami zobaczcie!

 

 

 

 

 

Arystokrata (Violet)

Arystokrata… To świat, w którym sensem egzystencji stały się nieujarzmione żądze, rywalizacja, przemoc oraz bohaterowie powieści, schowani za kurtyną okrucieństwa i pozornej beznadziei. Postacie z „Arystokraty” można odkryć w prawdziwym świetle dopiero, gdy zajrzy się w najgłębszą otchłań ich dusz. To tam rozgrywa się właściwa akcja historii. Z pomiędzy słów, czynów i niepoukładanych myśli wyłania się szlak do prawdziwej miłości oraz portret człowieczeństwa opartego na honorze i lojalności wbrew wszystkiemu i wszystkim.

 

 

 

 

 

Basza (AnonimS)

Ludzie miewają różne fantazje i pragnienia erotyczne. Tylko niektórzy z nich mają dość odwagi i determinacji, by je zrealizować. Przedstawiam opowieść o jednym z nich.

 

 

 

 

 

Ciemna jest noc (Artimar)

Pogmatwane losy bohaterów na styku poukładanego świata singielek i międzynarodowych organizacji przestępczych. Pasja, namiętność, błędy, niebezpieczeństwo, niejasne wybory, intrygi… Poznaj ich wszystkich.

 

 

 

 

 

Czarownica (MRT_Greg)

Niedaleka przyszłość. Nie tak całkiem też bliska. Niewielka mieścina gdzieś na południu Polski staje się areną odwiecznej walki dobra ze złem. Pogański mistycyzm w starciu z chrześcijańskimi doktrynami. Istny kocioł smaków pożądania, miłości, chuci i zmysłowych rozterek warzony przez najbardziej lubieżną i niezaspokojoną istotę, jaka mogła pojawić się wśród ludzkiej społeczności. Tajemniczy przybysz z daleka i dawna. Tutaj nikt nie jest tym, kim wydaje się być na początku.

 

 

 

 

 

Dantin (Sinful Pen)

Nazywa się Dantin, jest człowiekiem do zadań specjalnych papieża Aleksandra VI. Szybko i po cichu usuwa wrogów Rodrigo Borgii Powieść, w której wiara, śmierć i polityka stale splatają się ze sobą. Wartka akcja, barwne opisy świata Renesansu to niewątpliwe atuty tej pozycji. Można poczuć na skórze ciepło słońca Italii.

 

 

 

 

 

 Dogonić śmierć (Batavia)

Oniryczna pogoń za nieuchwytnym celem. Mężczyzna i jego wierny druh, Czart, przemierzają Dziki Zachód w poszukiwaniu sprawiedliwości.

 

 

 

 

 

Dom Rossów (Ferrara)

„Trochę jak film Papryka Vege. Jest tu wszystko: ostry anal, pissing, incest a nawet seks z psem. Bawcie się odpowiedzialnie.”
– Anja Rubik

 

 

 

 

 

Domek nad jeziorem (Miss.Swiss)

Weekendowe spotkanie grupki przyjaciół w urokliwej mazurskiej okolicy staje się okazją do odkrycia wzajemnych fascynacji i wspólnych tajemnic z przeszłości. Nie wszyscy wyjdą z tej konfrontacji obronną ręką…

 

 

 

 

 

Dwadzieścia… (Miss.Swiss)

Stara miłość nie rdzewieje… Nie do końca przypadkowe spotkanie dawnych kochanków przynosi nieoczekiwane skutki zarówno dla nich, jak i dla wielu związanych z nimi osób.

 

 

 

 

 

Elżbieta (Karel)

Spotykasz tajemniczą ognistowłosą piękność i… Klapa! Porażka ma posmak piołunu i pal licho tanią metaforę. O zmaganiach dojrzałego mężczyzny z życiem i jego pogoni za spódniczkami z gorzko-słodką ironią pisze Karel Godla. I to jak! Można się w „Elżbiecie” zakochać, zaczytać, zachłysnąć…

 

 

 

 

 

Lot kukułki (Ravenheart)

Znudzona żona, zajęty robieniem kariery mąż i… pamiętnik. Klawiatura komputera zapewnia bezpieczeństwo, dodaje odwagi. Wkraczamy w świat skomplikowanych relacji międzyludzkich. Fantazje, pragnienia, porażki, uniesienia i rozczarowania. Poznaj najintymniejsze fantazje i mroczne tajemnice pewnej mężatki. Nie daj się zwieść pozorom.

 

 

 

 

 

Magnetyzm (Ania)

Co by było, gdyby Kopciuszek był ogrodnikiem prężącym muskuły, a królewna wcale nie szukała męża?

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam do nich słabość (Karel)

Piguły, siostrzyczki, pingwiny. Pielęgniarki od zawsze były źródłem erotycznych, śmiałych fantazji, Młody chłopiec, zdobywa swe męskie szlify w asyście doświadczonego personelu medycznego… Co tutaj jest prawdą, a co fantazją? Nie wiadomo. Bohater z pewnością ma do nich słabość.

Śmiałe teksty, znakomicie napisane. Uczą, bawią i podniecają. Rzecz dla koneserów najlepszej erotyki.

 

 

 

 

 

Manhattan (Miss.Swiss)

Skutki huraganu, który nawiedził Nowy Jork powodują, że podziemia miasta ujawniają swoje głęboko skrywane tajemnice. Misję ich ostatecznego rozwiązania podejmują wspólnie policjant Jon i niezwykle ekscentryczna detektyw do zadań specjalnych – Tilda.

 

 

 

 

 

Max Malycki (Foxm)

Kaleki rekin finansjery Max Malycki odpycha i przyciąga, wzbudza litość i ciekawość. Skryty za murem sarkazmu i dystansu świadomie decyduje się na życie samotnika. Jednak pewnego dnia w jego życiu pojawia się blond piękność Olya. Dawno pogrzebane emocje eksplodują z siłą wulkanu.

 

 

 

 

 

Nieboska (Radosky)

Unikaliśmy poznania ich dziejów w tekstach uznawanych zarówno za Święte, jak i wyklęte. Terroryzowano nas nimi na lekcjach historii, ich losami straszono w mniej lub bardziej opasłych dziełach literackich wszelkiej maści wieszczów. Teraz cała ta plejada upadłych dusz powraca i dopada nas tam, gdzie nikt trafić nie pragnąłby, ale poczytać może i powinien…

 

 

 

 

 

Nowy świat czarownic (Nefer)

W fantastycznym, feudalnym świecie władzę sprawują tytułowe czarownice, damy wysokiego rodu zdolne do posługiwania się magią. Ich potęga zależna jest jednak od mocy wytwarzanej przez ich mężów, szlachetnie urodzonych mężczyzn, którzy niezależnie od własnej woli oddają ją podczas każdorazowego stosunku seksualnego z damą – czarownicą. Im samym odmawia się prawa do posługiwania się magią oraz szkolenia w tym zakresie. Pod przykrywką wyszukanych manier, panie stworzyły system ścisłej kontroli, służący erotycznemu pobudzaniu małżonków oraz skłaniający ich do ochoczego przekazywania mocy magicznej. Młody książę Marcus, natychmiast po osiągnięciu dojrzałości seksualnej, zostaje niezależnie od swojej woli wyswatany, a właściwie sprzedany przez własną matkę do sąsiedniego księstwa, gdzie ma poślubić jego dziedziczkę, księżniczkę Berenikę. W istocie staje się obiektem przetargu oraz narzędziem intryg politycznych snutych przez dwie żądne potęgi władczynie. Musi zyskać wiedzę oraz sojuszników, by umknąć z zastawionych sideł, zdobyć niezależność oraz zmienić otaczający go świat.

 

Obrazy Rozkoszy (MRT_Greg)

Posępna rezydencja na wyspie, w której młody artysta podejmuje się restauracji starych obrazów, skrywa w sobie mroczną tajemnicę. Kim jest ukrywający się pod wieloma twarzami jej mroczny właściciel. Czy bohater tego opowiadania rozwiąże wszystkie zagadki i uda mu się wrócić do rzeczywistości? Nie będzie to łatwe, gdyż na jego drodze, prócz groźnych postaci, stają też znacznie trudniejsze wyzwania. Nie łatwo wszak oprzeć się pożądaniu, gdy na wyciągnięcie ręki ma się gorące kurtyzany, bezwstydne mieszkanki wielkich stolic czy spragnione namiętności damy dworu. Przekleństwo Doriana Graya zatacza coraz szersze kręgi.

 

 

 

 

 

ONI (MRT_Greg)

Są wśród nas. Myślą. Czują. Kochają. Nienawidzą. Tacy sami… O nie! Ja Ich spotkałem. Są zupełnie inni!

 

 

 

 

 

 

Opowieść Helleńska Kassander (Megas Alexandros)

Starożytna Grecja pod rządami Aleksandra Wielkiego – tam właśnie poznajemy Kassandra z Ajgaj, bezwzględnego żołnierza, przebiegłego wodza i niestrudzonego kochanka, a także równie liczne, jak urodziwe, drogie jego sercu niewiasty. To historia o wojnie, zemście, miłości i zdradzie. A także wstęp do znacznie obszerniejszego cyklu opowieści z antycznego świata.

 

 

 

 

 

Opowieść helleńska: Tais (Megas Alexandros)

Druga z cyklu Opowieści helleńskich. Traktuje o kobiecie, która, by ocalić swą wolność oraz miłość, rzuciła wyzwanie imperium i zapłaciła za to cenę. O jej ucieczce na kraniec świata, nielicznych sojusznikach, jakich napotkała i nieubłaganym pościgu, który wyruszył jej śladem. Przede wszystkim zaś – o pięknie, we wszystkich jego niezliczonych przejawach.

 

 

 

 

 

Opowieść helleńska: Demetriusz (Megas Alexandros)

Trzecia i jak dotąd najdłuższa z cyklu Opowieści helleńskich. Ateny, najwspanialsze z greckich miast-państw, stają się areną bezwzględnej walki o władzę. Czy chodzi jednak tylko o rząd jednej polis, czy też o panowanie nad całym antycznym światem? Misterne spiski, polityczne knowania, nieposkromione ambicje i ogniste namiętności splatają się w cieniu Akropolu, tworząc misterny i bardzo rozległy relief.

 

 

 

 

 

Pan Samochodzik i Złoty Orzeł (seaman)

Młoda, ambitna dziennikarka przekonuje podstarzałego i wyniszczonego chorobą alkoholową Pana Tomasz, żeby jeszcze raz stał się Panem Samochodzikiem i ponownie stawił czoła odwiecznemu wrogowi, dawnemu przyjacielowi: Waldemarowi Baturze.

 

 

 

 

 

Pani Dwóch Krajów (Nefer)

Akcja utworu osadzona została w scenerii starożytnego Egiptu. Prowincjonalny kapłan Nefer kocha naiwną i beznadziejną miłością tytułową Panią Dwóch Krajów, panującą królową Amaktaris. Nie widział jej nigdy na oczy, fascynują go jednak opowieści o urodzie, potędze i rzekomym okrucieństwie władczyni. W najgłębszej tajemnicy pisze na temat królowej śmiałe wiersze. Skutkiem działań pewnych osób trafiają one do rąk Amaktaris, która rozkazuje aresztować Nefera. W ten sposób przybywa jako więzień do stolicy i na dwór, gdzie wplątany zostaje w skomplikowaną sieć intryg. Początkowo staje się obiektem manipulacji, z czasem zdobywa przyjaciół oraz pojmuje coraz więcej z otaczających go rozgrywek. Ostatecznie odgrywa decydującą rolę w udaremnieniu przemyślnego i rozbudowanego spisku zmierzającego do obalenia tronu. W zadziwiająco dokładny sposób spełniają się też różne fantazje erotyczne Nefera, wyrażane w jego wierszach. Nie wszystkie okazują się jednak tak przyjemne, jak to sobie wyobrażał. Sytuację bohatera komplikuje to, że niezależnie od fascynacji osobą królowej nadal obdarza też uczuciem żonę, piękną uzdrowicielkę Anę. Silna i dumna, nie zamierza rezygnować z własnej miłości oraz praw do męża.

 

 

 

 

 

Perska Odyseja (Megas Alexandros)

Dalszy ciąg przygód bohaterów Opowieści helleńskich. Powracają: odważny i chutliwy Kassander, pociągająca i wiarołomna Mnesarete, młody i wciąż jeszcze naiwny Demetriusz, piękna i uciekająca przed swą przeszłością Berenike. Na nich wszystkich czeka rozległy, tajemniczy, niezbadany i okrutny Wschód. Co odnajdą pośród ruin Imperium Perskiego? Szczęście, w które już niemal nie wierzą, a może swoją zgubę?

 

 

 

 

 

Po prostu niebo (Santi)

Kto dziś pisuje listy? Bohaterka „Po prostu niebo” w słowa ubiera fantazje, pragnienia i nadzieje. Do bólu prawdziwa wymiana myśli, połączenie umysłów. Dwie dusze poszukujące swego miejsca w świecie. Santi pisze bardzo charakterystycznie – lirycznie miejscami – o sprawach najistotniejszych.

 

 

 

 

 

Przekleństwo ekstazy (Frodli)

Obłożony klątwą półork pragnie rozwikłać tajemnice swojej przeszłości. Po latach poszukiwań dociera do rozwiązania, a następnie staje twarzą w twarz ze swoim przeznaczeniem…

 

 

 

 

 

 

Przygody Roberta (Coyotman)

Ciepłe lato, obóz dla młodzieży. Nastoletni Robert nie spodziewa się po tym wyjeździe niczego szczególnego. Szybko jednak wpada w oko młodej, seksownej wychowawczyni, imieniem Maja.
Napisana ze swadą i humorem powieść o erotycznych wyczynach Roberta zawładnie Tobą bez reszty. Hank Moody „Made in Poland.”

 

 

 

 

 

Przygody Roberta 2 (Coyotman)

Robert wraca po wakacyjnym obozie do domu. Jego życie nie wygląda już tak jak wcześniej… Teraz cieszy się zasłużoną reputacją kobieciarza. Z popularnością wiąże się tyleż kłopotów co przyjemności. Jedno się nie zmieniło, piękne i chętne dziewczyny wciąż otaczają Roberta. „Przygody Roberta” – wasz ulubiony bohater w jeszcze lepszym wydaniu. Jest więcej, szybciej, mocniej!

 

 

 

 

 

Reżyser w lewym łożu (TM)

Jawa mieszająca się ze snem. Fantazja z rutyną. Kryzys dopada każde małżeństwo, a jeśli jeszcze zbiegnie się w czasie z podsumowaniem życiowych dokonań, które to staje się udziałem każdego mężczyzny, wydarzyć może się… wszystko! „Reżyser w lewym łożu” ­– lektura dla NAPRAWDĘ NIEGRZECZNYCH.

 

 

 

 

 

Rudowłosa (seaman)

Większość członków Gildii Zabójców zostaje zarżnięta niczym stado owiec podczas kwartalnego zjazdu. Młoda i piękna Siilva de Rocrey przeżywa dzięki wsparciu potężnego maga, ale z płatnego mordercy staje się nagle zwierzyną. Wrogowie szybko przekonują się, że z rudymi nie warto zadzierać…

 

 

 

 

 

Sekrety Syjamu (Miss.Swiss)

Małżeństwo z długim stażem na krótkich wakacjach w Bangkoku już dawno nie potrafi ze sobą rozmawiać. Wzajemne urazy, pretensje i nienawiść i brak umiejętności komunikacji doprowadzają do tragedii…

 

 

 

 

 

Siła muzyki (Paco_de)

Mówi się, że gitara to drewniany magnes na kobiety. Dźwięki tego instrumentu potrafią skruszyć lody, pomóc nawiązać znajomość i… stanowią bramę do pełnego magicznych stworów świata. Skromny student politechniki przenosi się przypadkowo do rzeczywistości, w której królują smoki i magia. Wplątany w poszukiwanie tajemniczego artefaktu musi sobie poradzić z niebezpieczeństwem, które czai się za każdym rogiem. Baśniowy świat ma też swoje plusy – księżniczki ze znanych bajek są cnotliwe, rzeczywistość nieco weryfikuje ten pogląd.

 

 

 

 

 

Sługa płomieni (Nefer)

Cykl składa się z kilku chronologicznie uporządkowanych oraz połączonych osobami głównych bohaterów opowiadań, z których jednak każde może być czytane jako osobny utwór. Akcja osadzona została w fantastycznym świecie wczesnośredniowiecznej Europy. Główny wątek to rywalizacja dwóch silnych i pięknych kobiet, Rianny – księżnej Dalekiej Północy, bezpośredniej, szczerej i impulsywnej, oraz Damareny – cesarzowej Chrysopolis, wyrafinowanej intrygantki, szukającej jednak zarówno politycznych korzyści jak i prawdziwego uczucia. Poróżniła je osoba księcia Bastiana, męża Rianny, który idąc z duchem nowej, rycerskiej mody zaczął składać na odległość hołdy cesarzowej. Polityczne oraz osobiste rozgrywki znajdują finał podczas zorganizowanej przez panów Zachodu wyprawy przeciwko cesarstwu i oblężenia Chrysopolis.

 

 

 

 

 

Szkicownik (Yan Qwalsky)

Zepsuty do cna rysownik zaprasza młodą i naiwną dziewczynę do domu. Proponuje jej rolę Muzy. Już pierwsza praca jasno określa charakter współpracy. Padają kolejne granice, rozpoczyna się regularna tresura rasowej Suki.

 

 

 

 

 

 

Tamta noc (Marv)

Jest taka noc, której się nie zapomina. Tamta noc. Są grzechy niewybaczalne, tajemnice, których się nie zdradza i fantazje, których lepiej nie realizować. Marv po mistrzowsku wciąga nas w swój brudny, zepsuty świat. Od tej opowieści nie sposób się oderwać.

 

 

 

 

 

Uratuj mnie (Roksana)

Jest to niejako kontynuacja cyklu „Zaufaj mi”, ale z nowymi bohaterami. Ochroniarz i przyjaciel Fabrizia, Stefano, odkrywa bolesną przeszłość swojej ukochanej, Mili, którą uratował kiedyś z pożaru. Gdy Chorwatka zostaje porwana, Stefano musi nie tylko uratować dziewczynę, ale także walczyć z własnymi słabościami. Dzięki temu dwoje kochających się ludzi na nowo odkrywa swój własny erotyzm.

 

 

 

 

 

Wielka Gra (Foxm)

Wiosna 1939 roku, Kurt Freiher – najlepszy złodziej dzieł sztuki w Europie – otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Najważniejsi ludzie w III Rzeszy są żywo zainteresowani pewnym bezcennym dziełem sztuki. Rozpoczyna się gra – wielka gra – w której pionki stają oko w oko ze śmiercią, karty zaś rozdają szefowie tajnych służb, politycy i szulerzy. Porażka nie wchodzi w rachubę, stawką jest los świata.

 

 

 

 

 

Wymiary (seaman)

Jaki sekret skrywała ukochana babcia? Kogo można spotkać w równoległych światach? Czy spełniając zachcianki wielmożów uda się zakończyć wojnę? Zapnij pasy! Jeśli wyzbędziesz się uprzedzeń seks międzygatunkowy okaże się naprawdę gorący!

 

 

 

 

 


Zabawy dużych chłopców (seaman)

Twardzi mężczyźni i gorące kobiety w postapokaliptycznym świecie. Nie ma już zasad, nie wiadomo komu ufać, zdradzić może cię każdy, ale wroga tym bardziej możesz zerżnąć zanim strzelisz… chyba, że to on zabije ciebie.

 

 

 

 

 

 

Zabójczy układ (Coyotman)

Ktoś zamordował hollywoodzką gwiazdę filmową – Catherine Boulevard. W ręce śledczych wpadają nagrania rujnujące dobrą reputację aktorki. Nic nie jest takie jakim się wydaje. Co zawiera tajemnicza wiadomość, którą morderca za każdym razem zostawia przy ofiarach? Dlaczego giną kolejni ludzie, których nic ze sobą nie łączy. Czy prowadzący sprawę policjanci są tylko igraszką w rękach psychopaty? Kryminał z pazurem!
 

 

 

 

 

Zaufaj mi (Roksana)

Opowieść osadzona we współczesności, choć przeszłość bohaterów odgrywa w nich ważną rolę. Doświadczona przez los lekarka, Katarzyna, spotyka w dramatycznych okolicznościach Fabrizia, włoskiego biznesmena. Ku zaskoczeniu obojga chwilowa fascynacja odmiennością charakterów przeradza się w gorące uczucie. W tle przekręty finansowe i podejrzane interesy w świecie polityki i biznesu, w które wikła się nieświadoma niczego, poszukująca prawdy o śmierci męża Katarzyna.

 

 

 

 

 

Zaginiony artefakt (Squzi)

Magiczne artefakty dotąd zdawały się być tylko legendą. Łowczyni potworów Tamara wpada na trop prastarego i potężnego przedmiotu. Śledztwo, które podejmie wpędzi ją w niemałe kłopoty. Magicznego artefaktu szukają wszyscy szubrawcy tego świata. Kto znajdzie go jako pierwszy?

 

 

 

 

 

Żegnaj Lizbono (Miss.Swiss)

Młody Anglik staje się mimowolnym uczestnikiem tragicznych wydarzeń w Lizbonie 1755… Trzęsienie ziemi nie tylko burzy całe miasto, ale także i świat wielu osób, jednocześnie doprowadzając do spotkań młodego Williama z kilkoma pięknymi kobietami. Żadna z nich nie jest do końca osobą, za jaką się podaje…