MEDIA

A czy Ty już nas zalajkowałeś?  Zaufało nam kilka tysięcy użytkowników i wciąż przybywają nowi. Staramy się odwdzięczyć regularną aktywnością w mediach społecznościowych. Jesteśmy dla Ciebie.

Na Facebooku znajdziesz informacje o bieżących premierach, wskazówki po który z nieco starszych tekstów sięgnąć – wszystko opatrzone pięknymi ilustracjami, oddającymi klimat  tekstu. Kontakt z Czytelnikami jest ogromną motywacją dla każdego pisarza. Dlatego… Czytajcie, komentujcie, piszcie! Lubimy to!

 

Jako jedyny portal z opowiadaniami erotycznymi w Polsce publikujemy wersje audio naszych materiałów. Pikantne teksty w interpretacjach lektorów zyskują nowy blask.  Mów do mnie, szepcz, pieść mnie słowem.

Po prostu… słuchaj

 

 

 

Chcesz otrzymać dostęp do specjalnych materiałów, których jakość gwarantują Autorzy NE? Odwiedź nasz profil w serwisie Chomikuj. Specjalnie przygotowane kompilacje topowych opowiadań i powieści są w zasięgu Twojej ręki! Ponadto niepublikowane na stronie multimedia i wiele, wiele więcej.

Zwiedzając dział e-booki, przekonasz się, że czytanie naszych opowiadań na urządzeniach mobilnych nigdy nie było łatwiejsze! Klik i już!

 

Powrót na stronę główną