Drodzy Czytelnicy! Drogie Czytelniczki! Brak ocen

< 1 minuta czytania

źródło: pixabay.com

Najlepsza Erotyka skończyła cztery lata!

W tym roku nasz jubileusz postanowiliśmy uczcić prezentem dla Was, naszych Czytelników, dla których tworzymy, których – nieraz bardzo surowa – krytyka inspiruje nas i zachęca do cięższej pracy i bez których cały nasz wysiłek nie miałby sensu.

Od dziś wszystkie teksty fabularne publikowane na bieżąco na naszym portalu będą dostępne do pobrania w formie e-booków z chomika Najlepszej Erotyki. 

.

Wystarczy kliknąć przycisk:

Zajrzyj http---chomikuj.pl-Najlepsza_Erotyka2 (2)

aby przenieść się do wszystkich przygotowanych przez nas dla Was mediów. Na dobry początek przygotowaliśmy e-booki do opowiadań opublikowanych od początku bieżącego roku. Nasze zasoby będą jednak sukcesywnie uzupełniane.

Czekamy na Wasze komentarze, uwagi i propozycje!

Autorzy Najlepszej Erotyki

Przeczytałeś? Oceń tekst!

Komentarze

Sto lat, sto lat
Niech żyje, żyje nam!

Wszystkim Autorom, Recenzentom, Korektorom i Współtwórcom strony, życzę nieustającej chęci do działania, mnóstwa oryginalnych pomysłów i czasu na ich realizację. Wielu komentarzy, nawet tych niezbyt pochlebnych, bo nadmiar cukru szkodzi 🙂 oraz nieprzemijającej satysfakcji ze swojego hobby.
Oby równie wielką przyjemność sprawiało Wam tworzenie, jak nam czytelnikom, delektowanie się efektami Waszej pasji.
Dziękuję za prezent i za to, że jesteście 🙂

xoxo

Od miesiąca widzę tylko to ogłoszenie. Żadnych nowych opowiadań. Czy ja mam u was bana, czy zepsuliście wersję na telefon? Czy może nikt nic nie pisze?

Witaj!

U mnie wszystko wyświetla się prawidłowo (na komputerze i komórce). Polecam Ci na komórce tryb desktopowy – znacznie ładniejszy niż domyślny.

Pozdrawiam
M.A.

Napisz komentarz