Dzidzia (Audiobook)  3.4/5 (16)

< 1 minuta czytania

microphone – Dzień dobry. Pieluchy poproszę. – Jakie? – Spoglądam na nią nieco zaskoczony pytaniem. – Białe. – Odpowiedź wydała mi się oczywista, ale niech jej będzie. – Ale jaki rodzaj? – Jakiś czas patrzymy sobie w oczy. Nawet nie mrugnęła. Zagadkowy wyraz twarzy pełen oczekiwania. Zaraz jej jebnę.

 

 

Tytuł: Dzidzia
Autor: MRT_Greg
Lektor: Hugon

 

Utwór chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie w całości lub fragmentach bez zgody autora zabronione.

Czytelniku, chętnie zamieścimy dobre opowiadania erotyczne na Najlepszej Erotyce. Jeśli stworzyłeś dzieło, które ma nie mniej niż 2000 słów, zawiera ciekawą historię i napisane jest w dobrym stylu, wejdź na nasz formularz i wyślij je do nas. Każdy tekst, który przypadnie do gustu Redakcji Najlepszej Erotyki, zostanie opublikowany, a autor dostanie od nas propozycję współpracy.

 

Przeczytałeś? Oceń tekst!

Tagi:
Komentarze

Przekonałam się do przesłuchania i rozłożyła mnie ta gra głosem w niektórych momentach. Moje ulubione: „zaraz jej jebnę”. No i te wszystkie soczyste przekleństwa w dalszej części – świetne. W niektórych miejscach nie słychać, że bohater zadaje pytanie, ale im dalej – tym lepiej. Lepsze, niż ten badziew od Koroniewskiej. 😀

Pozdrawiam,
B.S.

Sugestywny świat , wulgarne słownictwo i realistyczny opis beztroskiego życia od zaliczenia do zaliczenia kolejnej panienki. Aż tu nagle.. niespodzianka.. dobre.

Napisz komentarz