Studium szaleństwa (Audiobook)  3.63/5 (9)

< 1 minuta czytania

To jak, Heniek: dajemy dupy czy bijemy? – usłyszałem, czując równocześnie szarpnięcie za ramię. Józek, najwięcej znacząca persona w zakładzie, złożył mi właśnie propozycję nie do odrzucenia. Niechętnie zszedłem z górnej pryczy, spuściłem spodnie do kostek i przechyliłem się do przodu, opierając dłonie na kolanach. Kilka minut bólu i poniżenia jest lepsze niż całe dnie w szpitalu z bandażami na ciele.

 

Tytuł: Studium szaleństwa
Autor: Frodli
Lektor: Hugon

 

Utwór chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie w całości lub fragmentach bez zgody autora zabronione.

Czytelniku, chętnie zamieścimy dobre opowiadania erotyczne na Najlepszej Erotyce. Jeśli stworzyłeś dzieło, które ma nie mniej niż 2000 słów, zawiera ciekawą historię i napisane jest w dobrym stylu, wejdź na nasz formularz i wyślij je do nas. Każdy tekst, który przypadnie do gustu Redakcji Najlepszej Erotyki, zostanie opublikowany, a autor dostanie od nas propozycję współpracy.

 

Przeczytałeś? Oceń tekst!

Tagi:
Komentarze

Świetnie napisany, przerażający tekst. Moim zdaniem najlepsze dzieło Frodliego.

Opowiadanie w formie audiobooka jest tym bardziej wstrząsające, bo przeczytane głębokim, spokojnym głosem, który bez wątpienia mógłby należeć do jego bohatera, psychopaty, gwałciciela i mordercy. Zimna relacja z coraz bardziej okrutnych wydarzeń przeplata się z momentami kompletnego szaleństwa. Tylko głos pozostaje spokojny, opanowany, zdystansowany do wydarzeń.

Doskonała robota Autora i Lektora.

Pozdrawiam
M.A.

Napisz komentarz