Wróciliśmy! Przewodnik po Najlepszej Erotyce (Autorzy NE)  3.28/5 (23)

3 min. czytania

Szanowni Czytelnicy,

wróciliśmy! Po kilku dniach przerwy Najlepsza Erotyka znów funkcjonuje. Robiliśmy co tylko w naszej mocy, by usunąć techniczne niedostatki, które przeszkadzały Wam, i nam, cieszyć się w pełni kontaktem z niegrzeczną literaturą. Teraz z radością oddajemy do Waszej dyspozycji ten sam portal, ale w zupełnie nowej odsłonie. Korzystając z niniejszego przewodnika doradzamy, otworzyć drugą kartę przeglądarki, by móc eksplorować stronę nie przerywając lektury. A zatem w drogę!

Jesteś tutaj, ponieważ szukasz dobrej erotyki, chcesz czytać. Zajrzyjmy więc do czytelni. Erotyka, jak każdy inny gatunek, nie jest jednorodna, w jej obrębie mieszczą się opowiadania, powieści oraz krótkie formy. Wyobraź sobie, że stoisz na rozstaju dróg wiodących ku przyjemności, nie tylko literackiej zresztą. Którą z nich podążysz?

 

Sądzimy, że cokolwiek wybierzesz, będziesz usatysfakcjonowany. W czytelni zgromadzono blisko tysiąc tekstów, napisanych przez kilkudziesięciu najlepszych, polskich autorów opowiadań erotycznych.

Stawiamy na wysoką jakość literacką, obiecujemy nie obniżać lotów!

Ty też możesz być częścią naszej społeczności: wystarczy zalogować się na nowej stronie. By tego dokonać wystarczy wejść TUTAJ. Przed kliknięciem „zaloguj” koniecznie zaznacz, że nie jesteś robotem.

UWAGA! Jeżeli już wcześniej posiadałeś konto na NE, musisz kliknąć „Zapomniałem hasła”, a później ustawić nowe. Jeśli nie, zachęcamy do rejestracji: to tylko pięć sekund formalności, które zagwarantują Ci długie godziny wyśmienitej zabawy.

 

Budując strukturę NE dokonaliśmy zasadniczego podziału. W dziale powieści znalazły się teksty liczące co najmniej trzy odcinki, krótkie formy to natomiast miniatury (zwykle umieszczone w zbiorach) posiadające mniej niż dwa tysiące słów. Wszystko co pomiędzy znajdziesz w dziale opowiadania.

Nasza arena – miejsce literackich potyczek – została przeniesiona niemal w niezmienionym kształcie, bo właśnie taką ją polubiliście. Obecnie  przeglądamy stare księgi w poszukiwaniu legendarnych herosów, ale nie bójcie się, na horyzoncie rysują się nowe, warte podjęcia tematy. Literatury i Igrzysk Wam nie zabraknie. Obiecujemy!

 

Zakładka Media uległa całkowitej przebudowie. Zwiedzając ją zyskacie dostęp do naszych mediów społecznościowych. Sukcesywnie będą się tu pojawiać wersje audio naszych prac. Pierwsza premiera już niebawem. Bądźcie czujni i czekajcie na informację!

Pragniemy również zwrócić Waszą uwagę na konto Najlepszej Erotyki w serwisie chomikuj.pl. Powiedzieć, że to kopalnia oryginalnych materiałów, to nie powiedzieć nic. Sami sprawdźcie! Wystarczy jedno kliknięcie.

Zakładka komentarze pomoże Wam śledzić na bieżąco dyskusje pod tekstami. To tam tętni życie strony. Warto często zaglądać i nie skąpić własnych przemyśleń. Dla większości autorów kontakt z czytelnikami jest najlepszą motywacją do pracy, więc jeśli chcecie od nas kolejnych smakowitych tekstów, powiedzcie nam o tym.

Indeks pomaga jeszcze sprawniej nawigować po stronie. Żaden autor nie umknie, tytuł nie wyleci z pamięci, nie będzie kategorii, która pozostałaby nieodkrytą. Polecamy również wyszukiwarkę – na podobieństwo złotej rybki spełnia życzenia… Wielokrotnie.

Zwiedzając zakładkę dołącz do nas, zyskasz wiedzę o historii NE, idei portalu i najważniejsze: dowiesz się jak zostać jednym z autorów. Jeśli roznosi Cię twórcza energia i jesteś gotów na literacką przygodę, nie zwlekaj, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Do archiwum przeniesiono działy w tej chwili nierozwijane: poezję, wywiady oraz artykuły.

 

Całkowitej przebudowie uległ system ocen. Teraz tekst można ocenić na trzech płaszczyznach: pod kątem zawartej w nim erotyki, pomysłowości autora oraz jego warsztatu. Ileż to daje możliwości! Gorąco zachęcamy, bądźcie lubieżnymi sędziami!

 

Jeszcze raz przypominamy: komentarz i ocena to dla naszych autorów najlepsza nagroda za pracę nad tekstem. Nie ma skuteczniejszego motywatora. Bądźcie zatem aktywni.

Na koniec podpowiadamy jeszcze jedno: po użyciu znajdującego się pod tekstem przycisku „Tryb czytelniczy” dzieje się… magia.

Mamy nadzieję, że podobne rozwiązanie przypadnie Wam do gustu.

Jedno się nie zmieniło, nasze zawołanie:

Czytajcie, komentujcie, piszcie!

Przeczytałeś? Oceń tekst!

Komentarze

Nareszcie!!! 🙂

Nareszcie… już nie wiedziałem co wieczorami z oczami robić. Was to się przynajmniej da czytać.

Fajnie,że jesteście 🙂 i można się zalogować.

Ulga.

I to jaka! 😀

Hip hip hurra!

No to skoro już się tu zebraliśmy, założyliśmy konta i zalogowaliśmy, pora wybrać awatary. A potem rozruszamy trochę tę tancbudę 🙂

Pozdrawiam
M.A.

No i dobrze… nawet działa dość szybko. 🙂

Co jest z moim awatarem? Taki był fajny Miś na balii…

Cudownie, ileż można czekać …

Brawo za bezpieczne logowanie.
Awatara przez Gravatar nie będę zakładał, bo to jakaś droga przez mękę, a stare konto G niedostępne.

Zaskoczenie. Pozytywne. Dziękuję. 🙂
I, niestety, kłopot. Nie mogłam się zalogować, poczty na NE nie pamiętałam, więc i hasła na portal nie mogłam zmienić, zarejestrowałam się na nowo. Nie wiem, czy to będzie jakoś kolidowało, czy tamto konto trzeba usunąć? I nie wiem też, do Kogo zgłosić się w tej sprawie. Proszę o pomoc. 🙂

Cześć, Śliczna!

Wysłałem Ci maila ze wszelkimi potrzebnymi informacjami. Fajnie, że do nas wracasz!

Pozdrawiam
M.A.

Dziękuję Megasie za cierpliwą pomoc. 🙂
Udało się, gdy już traciłam nadzieję.
Cieszę się, że znów tu z Wami jestem. 🙂

Pozdrawiam ciepło,
sami

Cieszę się, że udało Ci się odzyskać dostęp do starego konta! No to teraz jeszcze tylko awatar i będzie pełnia szczęścia 🙂

Pozdrawiam
M.A.

Napisz komentarz