Erotyczny wystrój wnętrz (Kinky Winky) Brak ocen

3 min. czytania

BfqKntFCAAEsSErRealizowanie fantazji erotycznych można rozpocząć od własnych czterech kątów. Nie tylko sypialnia, ale każda przestrzeń jaką dysponujemy, może się stać miejscem naładowanym erotyczną atmosferą. Wystarczą chęci, wyobraźnia i niewielka pomoc wielu dostępnych akcesoriów erotycznych.

Fantazje

Fantazjuje większość z nas. Niektórzy bardziej niewinnie, widząc w wyobraźni swojego partnera w nowych sytuacjach lub miejscu, inni fantazjują o seksie grupowym, nieznajomych czy miejscach publicznych.
Niektórym fantazja podpowiada, aby przełamywać ogólnie przyjęte tabu, co nie zawsze jest proste do zrealizowania. O ile seks w przymierzalni sklepowej czy na łonie natury wymaga jedynie odrobinę inwencji, tak seks z nieznajomym w autobusie może już nie napotkać społecznego zrozumienia. Najczęściej deklarowane fantazje dotyczą również dominacji partnerów, grupy nieznajomych czy seksu w sytuacjach, które codziennie nam towarzyszą – erotycznej schadzki z koleżanką z pracy, seks z szefem czy sąsiadką.

 Przestrzeń publiczna a intymność

Co tak bardzo pociąga nas w seksie w miejscach publicznych? Taka fantazja przede wszystkim przełamuje społeczne tabu, a sytuacja intymna, wychodząca poza tradycyjną, zwykle domową przestrzeń wydaje się niezwykle ekscytująca. Bardzo wiele z naszych fantazji nie wychodzi poza sferę wyobraźni (dotyczy to bardziej „odważnych” pomysłów, takich jak seks grupowy, trójkąty czy zaawansowane techniki dominacji, na które decydują się ostatecznie nieliczni), warto poszukać urozmaicenia we własnym domu, wykorzystując możliwości naszego wnętrza, lub podkręcając je w taki sposób, aby zapanowała w nim erotyczna armosfera. Na szczęście, praktycznie każde pomieszczenie daje nam pole do popisu, a zainscenizowanie scenerii i zachowań partnerów może nas zbliżyć do realizacji fantazji.

Feng Shui

Dla jednych Feng Shui to bujda, dla innych pomocny schemat w planowaniu wnętrza. Jeśli nasze mieszkanie daje taką możliwość aranżacyjną, można spróbować starochińskich zasad wystroju, ponieważ oferują one cały arsenał możliwości wzmacniających relacje erotyczne partnerów. W sypialni kochanków Feng Shui poleca rozstawienie świec, zdjęć pary oraz świeżych kwiatów. Unikać należy zwiastujących niewierność zbiorników wodnych (akwaria, małe fontanny), sprzętów elektronicznych oraz dwóch materaców.

Erotyczna sypialnia

Kiedy myślimy o sypialni, która ma budzić erotyczne skojarzenia, widzimy czerwone wnętrze z wielkim łożem, pełne jednoznacznych gadżetów jak wibratory, skórzane i lateksowe ciuszki i pluszowe kajdanki. Rzeczywistość w naszych domach nie wygląda jednak jak ze stron „50 twarzy Greya”, a zabawki erotyczne chowamy głęboko przed oczami domowników i gości. Aby jednak wprowadzić siebie i partnera w erotyczny klimat, nie potrzebujemy akcesoriów z filmów porno, a jedynie trochę wyobraźni.

 Światło

Koloru ścian nie wybieramy co tydzień, a przy jego wyborze kierujemy się względami praktycznymi czy ogólnym pomysłem na wystrój mieszkania, nie natomiast budowaniem erotycznej atmosfery. Jeśli więc nasza sypialnia nie jest krwistoczerwona, zadbajmy o odpowiednie oświetlenie i w zależności od indywidualnych potrzeb niech atmosferę zbudują świece lub małe lampki dające intymne światło. Jest to również wygodne dla osób wrażliwych na określone barwy, nie każdy jest w stanie wypoczywać w tak intensywnej, czerwonej sypialni.

 Akcesoria do masażu

Do budowania erotycznej atmosfery ale i urozmaicenia gry wstępnej, świetnie sprawdzają się akcesoria do masażu. Na rynku gadżetów erotycznych możemy przebierać wśród świec do masażu, ekskluzywnych olejków i balsamów, czy całych zestawów do relaksujących sesji erotycznych. Większość z nich kusi zniewalającymi zapachami, a nawet jest jadalna. Świece i olejki tego typu nie kojarzą się bezpośrednio z seksem, przez co mogą jednocześnie dekorować nasze wnętrze.

 Tajemnicze schowki

Jeśli posiadamy pokaźną ilość erotycznych gadżetów, a niekoniecznie chcemy się dzielić tym faktem z rodziną i przyjaciółmi, świetnym rozwiązaniem jest zakup niewinnie wyglądającego pudełka, zamykanego na kłódkę, do którego sięgają tylko zainteresowane osoby, a na co dzień, zamknięte, dekoruje nasze wnętrze. Jest to szczególnie polecane parom z dziećmi, które znane są z wyszukiwania w sypialni rodziców kajdanek czy wibratora i prezentowania ich domownikom w najmniej odpowiednim momencie.

 Nie tylko sypialnia

Nie musimy ograniczać się do sypialni. Do realizowana swoich fantazji możemy wykorzystać niemal całą domową przestrzeń. Nie trzeba jej też dodatkowo aranżować, ponieważ standardowy wystrój zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria. Seks w kuchni zyska przy wykorzystaniu produktów spożywczych, łazienka na wspólnych kąpielach czy szybkich spotkaniach podczas porannego prysznica. Z powodzeniem możemy również wykorzystać mniej standardowe miejsca jak garaż czy balkon, a finalny efekt zależy wyłącznie od naszych potrzeb i wyobraźni.

 kinky-winky

Przeczytałeś? Oceń tekst!

Tagi:
Komentarze

Od zawsze wiedziałem, że świeczki i oliwka to dobry pomysł 😛

Napisz komentarz